Kos Adası

100% Memnuniyet

TUR PROGRAMI:


1. Gün; 
Bodrum – Kos, Kos Adası Serbest Gün

09:15’te Bodrum Kale Limanından hareket.

Kalkıştan en az 1 saat önce Bodrum Kalesi’nin yanındaki limanda check-in işlemlerini yaptıktan sonra feribot ile Kos Limanı’na hareket ediyor ve yaklaşık 45 dakika sürecek deniz yolculuğu ile adaya varışınızın ardından zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Limana 2 dakika, Kos Şehir merkezine 5 dakika, tavernalar sokağına 2 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan otelinizin manzaralı terasında zamanınızı keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

2. Gün; Kos Adası, Serbest Gün

Otelde alacağınız kahvaltı sonrası, günü dilediğiniz gibi geçirebilir, adanın keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz, Kos’un muhteşem denizinde serinleyip güneşlenebilir, bisiklet kiralayarak adanın keyifli sokaklarını keşfedebilirsiniz. Muhteşem manzarası ile Zia Dağ Köyü’nü ziyaret ederek adanın lokal lezzetlerini tadabilir, adanın en yüksek noktalarından birisinde eşsiz günbatımına tanık olabilir, Kefalos Plajı’nda denizin keyfini çıkartabilirsiniz. Akşam yemeği için deniz ürünleri restoranlarının yanı sıra komşunun eğlence kültürüne dahil olup, Yunan müziği alternatifli tavernalara giderek, yerel lezzetleri tadabilirsiniz. Gitmeyi istediğiniz restoran veya tavernaya önceden rezervasyon yaptırmanız önerimizdir. Geceleme otelinizde.

 3. Gün; Kos Adası Serbest Gün, Kos – Bodrum

Otelde alacağınız kahvaltı sonrası, feribotunuzun kalkış saatine istinaden zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilir, denizin ve sahildeki kafelerin tadını çıkartabilirsiniz. Feribot kalkış saatinden 1 saat önce Kos Limanı’nda hazır olup, pasaport kontrolü sonrasında Bodrum Limanı’na hareket ediliyor. Yaklaşık 45 dakika sürecek olan feribot yolculuğu sonunda, Bodrum Limanı’na varışımız ile turumuzu tamamlıyoruz. 

TUR SÜRESİ : 2 Gece 3 Gün

ÇIKIŞ BÖLGESİ : Bodrum

VARIŞ BÖLGESİ : Bodrum

BÖLGELER : Kos Adası

ULAŞIM ARACI : Feribot

VİZE : Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)

KONAKLAMA : 4 Yıldızlı Kosta Palace Hotel, Oda/Kahvaltı olarak Kos Adası’nda 2 Gece

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

– Gidiş-Dönüş Feribot Biletleri

– 2 Gece, 4 Yıldızlı Kosta Palace Hotel’de Oda/Kahvaltı Konaklama

– Liman Vergileri

– Türkçe Rehberlik Hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

– Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

– Schengen Vizesi

– Oteldeki Ekstra Harcamalar

– Öğlen ve Akşam Yemekleri

– Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)

– Konaklama Vergisi (Gecelik 3 Euro/Oda)

Bu tura katılmak için geçerli Schengen Vizeniz olması gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize gerekmemektedir.

– Pasaportunda K.K.T.C. giriş/çıkış damgası olan misafirler Yunanista’a giriş yapamazlar.
– Yunanistan Hükümeti tarafından alınan konaklama vergisi, tur fiyatına dahil değildir. Konaklama vergisi ancak misafirler tarafından giriş esnasında direk otele ödenmektedir. 4* Kosta Palace Hotel için konaklama vergisi, oda başına gecelik 3 Euro’dur.

 
Hizmet Özellikleri
  • Gidiş-Dönüş Feribot Biletleri
  • 2 Gece, 4 Yıldızlı Kosta Palace Hotel’de Oda – Kahvaltı ve Konaklama
  • Liman Vergileri
  • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 
Foto Galeri

 

 

Satın Al

20.11.2021
709
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.