Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Rival Tour

Rival Tour ailesi olarak, bizden destek almak isteyen herkese, Türkiye’nin gözbebeği olan Antalya’da turistik ve sportif faaliyetler alanında birinci sınıf hizmet vermekteyiz. Başlıca faaliyetlerimiz arasında dünyanın en gözde sporu olan futbol ile ilgili olarak uluslararası arenada organizatörlük işleri gelmektedir. Yanı sıra diğer tüm spor aktiviteleri ve VİP hizmetleri ile seyahat ve tatil içerikleri de hizmet alanlarımız arasında yer almaktadır. 

Bizler Rival Tour ekibi olarak, hizmet tanımımızda emsalsiz olmayı misyon, iş ortaklarımızın ve misafirlerimizin beklentilerini en yüksek seviyede gerçekleştirmeyi de vizyon edinmiş durumdayız. Bunun kalitesini ve konforunu yaşayabilmeniz için sizleri Rival Tour çatısı altına bekliyoruz. Hoş sohbetlerimiz akabinde oluşacak tüm keyifli ve kazançlı ortaklıkları beraberce var etmekten mutluluk duyacağımız kesin!

Kalite Politikamız

Bilindiği üzere KNKA LTD’nin kalite anlayışı, evrensel değerleri bütünüyle içerisinde barındırmaktadır. Rival Tour olarak bu kaliteden ve anlayıştan hiçbir suretle ödün vermediğimizden, bunun, firmamızın taşıdığı itibar ve güvenin birinci anahtarı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Spor ve Futbol

Profesyonel hizmetleriyle adını duyuran Rival Tour, dünya futbol takımlarının Şampiyonlar ve Avrupa Ligi ile yine Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika gibi kıtalararası düzenlenen uluslararası maçları organize etmektedir. Bu anlamda diyebiliriz ki firmamız, seyahat yönetimi ile ilgili uzmanlaşmış pek çok şirket arasında, ilk sıralarda kendine haklı bir yer edinmiştir.

Benzer biçimde Avrupa ve diğer ülkelerdeki futbol federasyonları ve kulüpler arası düzenlenen maçlar hariç, yaz ve kış eğitim kampları da ekibimiz tarafından profesyonel bir biçimde tertip edilmektedir. Ayrıca Türkiye, Avrupa ve dünyadaki Premier League ile Futbol Ligi kulüpleri için otel rezervasyon hizmetleri de yapılmaktadır.

Çözüm Ortağınız
  • Futbol Organizetörlüğü
  • Tüm Spor Aktiviteleri
  • Vip Hizmetler
  • Seyahat ve Tatil Hizmetleri

Rival Tour ile , iş ortaklıklarını  dost canlısı ilişkiler içinde bir araya getirmekten gurur duyuyoruz. Rival Tour adıyla tüm rüyalarınızı gerçekleştirmek için sizi davet ediyoruz.

Merak Ettikleriniz
Neden Rival Tour ile Çalışmalısınız?

Çünkü biz alanımızda uzmanız! Rival Tour, FIFA lisanslı olarak, kurucumuz Kenan Kurteş ve uzman ekibiyle 12 Avrupa ülkesi ve 30’dan fazla diğer ülkelerden 8000’in üzerinde takımın katıldığı uluslararası genç futbol turnuvaları, kız futbol turnuvaları, yaşlı futbol turnuvalarını başarıyla düzenleyerek, bunu defalarca ispat etmiştir. Yanı sıra bu uzman ekip basketbolda da yurt içi ve dışında turnuvalar düzenleyerek, büyük övgüler toplamayı başarmıştır.

Rival Tour ülkemizde sadece Antalya’da değil, Isparta Davraz, Ankara Kızılcahamam ve Nevşehir gibi illerde de kamp imkânları sunmaktadır. Yurtdışında Slovenya, Avusturya, Makedonya ve Sırbistan gibi ülkelerde de kamplar düzenlemektedir. Öte yandan organizasyonlarımızda resmi hakemler ile dürüst rekabet garantisi, uzman bir turnuva komitesi, ulusal futbol liginin ve UEFA’nın onayladığı açık turnuva kuralları titizlikle uygulanmaktadır.

Bugüne kadar yaptıklarında kalitesi ile bir yıldız gibi parlayan Rival Tour, 50 yılı aşkın bir süredir yurtdışına seyahat eden ekiplerin en güvenilir katılımcı ortağı olmayı başararak, gelecekte yapacaklarına da teminatını vermektedir. Yıllardır düzenlediği turnuvalara katılan binlerce oyuncunun da doğrulayabileceği gibi Rival Tour, kusursuz bir biçimde düzenlediği organizasyonları sonucunda, turnuvaların kaderini asla şansa bırakmayarak, huzurun ve konforun kapılarını ardına kadar önünüze açmaktadır. İşte tam da bu yüzden Rivel Tour, sizin için en doğru adrestir! Büyük bir gurur ve özgüvenle diyebiliriz ki Rival Tour her yönüyle kalite ve güvendir!

Organizasyonlarınız Nasıl?

Organizasyon’larımız da resmi hakemler – dürüst rekabet garantisi , Uzman bir turnuva komitesi , ulusal futbol liginin ve UEFA’nın onayladığı açık turnuva kuralları uygulanır. Rival Tour kesinlik demektir Rival Tour, 50 yılı aşkın bir süredir yurt dışına seyahat eden ekiplerin güvenilir ve katılımcı bir ortağı olmuştur. Rival Tour, sıkı bir şekilde organize edilen ve şansa bırakılamayan bir turnuvanın kesinliğini sunar. Yıllar boyunca turnuvalarımıza katılan binlerce oyuncu bunu doğrulayabilir.

İşiniz Emin Ellerde!
Rival Tour ile organizasyonlarınız emin ellerde!
Tanıtım Videomuz
Misyonumuz

Başta Türkiye sonra Dünya olmak üzere Turistik ve sportif faaliyetler alanında, ilgili olan herkese hizmet vermek.

Vizyonumuz

Rival Tour ile , iş ortaklıklarını  dost canlısı ilişkiler içinde bir araya getirmek. Rival Tour adıyla tüm Dünya’nın rüyalarını gerçekleştirmek.